Taneczne

Zajęcia mają na celu rozwój kulturalny dzieci poprzez ruch oraz własną inwencję. Taniec rozwija prawidłową postawę ciała, sprawność motoryczną, koordynację i pamięć ruchową, świadomość własnego ciała, orientację czasowo-przestrzenną, szybkość reakcji. Dzieci uczą się prostych układów tanecznych oraz poznają podstawowe elementy muzyki. Zajęcia taneczne wpływają na wszechstronny rozwój dziecka w wieku przedszkolnym, opierając się na naturalnej potrzebie ruchu.

Gimnastyki korekcyjnej

zajęcia mają na celu harmonijny rozwój fizyczny oraz poprawę sprawności ruchowej dzieci. Zajęcia pomagają zapobiegać powstawaniu najczęściej spotykanych wad postawy, takich jak: okrągłe plecy, koślawe kolana, płaskostopie i boczne skrzywienie kręgosłupa. W czasie ćwiczeń wykorzystywane są różne przyrządy i przybory, np. piłki, laski, woreczki, szarfy.

Języka angielskiego

to poznawanie języka poprzez zabawy ruchowe, śpiewanie piosenek, słuchanie historyjek, zabawy w kole. Dzieci powtarzają słowa, wyrażenia i zdania angielskie, i reagują na polecenia nauczyciela i dzięki temu mają okazję oswoić się z językiem.

Kodowania

na zajęciach dzieci uczą się od najmłodszych lat umiejętności samodzielnego programowania, myślenia logicznego niezbędnego do rozwiązywania problemów i zadań, rozwijanie uzdolnień i zainteresowań informatycznych wśród dzieci.

Religii

Dzieci uczą się podstaw religii katolickiej, wychowania, kształtowania wiary chrześcijańskiej.

ZGADZAM SIĘ