Warto nas wybrać, ponieważ...

• U nas jest bezpiecznie
  • Myślimy innowacyjnie
  • Dbamy o rozwój każdego ucznia
  • Rozwijamy zainteresowania i talenty
  • Proponujemy wiele zajęć dodatkowych
  • W stołówce mamy smaczne i zdrowe posiłki
  • Świetlica jest czynna od 7:00 do 17:30
  • Łatwo do nas dojechać

Szkoła Podstawowa nr 16 w Krakowie ul. Dietla 70

S zkoła znajduje się w centrum Krakowa, przy ulicy Dietla 70, nieopodal skrzyżowania z ulicą Starowiślną. Bardzo łatwo do nas dojechać tramwajem nr 1, 3, 12, 19, 22, 24, 52 lub autobusem 184. Posiadamy monitoring zewnętrzny i wewnętrzny. Wejście i wyjście jest możliwe tylko po otwarciu drzwi przez obsługę szkoły. W naszej kuchni przygotowywane są smaczne, domowe obiady (nie catering). Nauka odbywa się na jedną zmianę. Lekcje rozpoczynamy o 8:30. Świetlica jest czynna 7:00 – 17:00. Dzieci mają do dyspozycji trzy dobrze wyposażone sale do zabawy, odrabiania zadań i wypoczynku. Szatnie znajdują się w korytarzu na parterze. Są to szafki na ubrania dla wszystkich uczniów. Sale są nowocześnie wyposażone a sala gimnastyczna jest klimatyzowana. Dbając o zdrowie dzieci korzystamy z oczyszczaczy powietrza. Do dyspozycji uczniów jest biblioteka z kącikiem czytelniczym. W każdej klasie edukacji wczesnoszkolnej znajduje się część przeznaczona do zabawy i odpoczynku. Każde dziecko ma szafkę na swoje przybory i pomoce.

Dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły.

Mamy jeszcze wolne miejsca – zapisy będą przyjmowane w dniach 20 – 23 czerwca 2017r. w sekretariacie szkoły w godz. 7:00 – 17:00