Informujemy, że w dniach od 18.05 – 25.05.2018r. rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2018/19. Posiadamy 24 wolne miejsca. Przyjmowanie wniosków codziennie w godzinach 7:30 – 15:30. Rekrutacja uzupełniająca prowadzana jest w sposób tradycyjny:

• rodzice składają wnioski w formie papierowej bez rejestracji w systemie elektronicznym; jeśli wniosek został już złożony w rekrutacji głównej wystarczy potwierdzić poprzednią kartę zapisu, ewentualnie donieść dokumenty, które zmienią kryteria zaznaczone we wcześniejszym postępowaniu rekrutacyjnym.
  • rodzice składają wnioski osobno w każdym przedszkolu (nie obowiązują listy preferencji).

W postępowaniu uzupełniającym stosowane są te same zasady (przepisy), co w rekrutacji głównej.

Wymagane oświadczenia/wnioski

Rekrutacji rodzenstwa Samotnym wychowywaniu dziecka Wielodzietności rodziny Przyjecie do przedszkola/odziału