Rekrutacja uzupełniająca

Informujemy, że w dniach 23.05.- 02.06.2022r. będzie trwać REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA do naszej placówki.
Bardzo prosimy o wypełnienie wniosku oraz niezbędnych załączników potwierdzających zaznaczone kryteria i złożenie dokumentów w przedszkolu w sekretariacie w godzinach 8:00 – 15:00 albo w urnie w przedsionku przedszkola.

Przypominamy, że wniosek musi być podpisany przez obojga Rodziców . Potwierdzeniem zaznaczonego kryterium o szczepieniach jest zaświadczenie od lekarza bądź kserokopia książeczki zdrowia dziecka . Potwierdzeniem kryterium o uczęszczaniu dziecka do żłobka jest zaświadczenie wydane przez dyrektora żłobka.

Druki do pobrania:
Rekrutacja rodzeństwa Samotne wychowywanie dziecka Wielodzietność rodziny Przyjęcie do przedszkola/odziału