• Otwarcie przedszkola 6:30 – 6:45
    Wietrzenie sal i wnoszenie zdezynfekowanych zabawek na salę.
  • Swobodna aktywność 6:45 – 8:15
    Swobodna aktywność w kącikach zainteresowań zgodnie z potrzebami dzieci, gry stolikowe przy niewielkim udziale nauczyciela. gry dydaktyczne, prace porządkowe, zabawy ruchowe i integracyjne. Praca indywidualna lub z zespołem dzieci o charakterze obserwacyjnym, stymulująco - kompensującym i wychowawczym, udział dzieci w samodzielnym przygotowaniu pomocy dydaktycznych do zabaw i zajęć.
  • Ćwiczenia i zabawy ruchowe 8:15 – 8:30
    Ćwiczenia i zabawy ruchowe organizowane przez nauczyciela, zabawy dydaktyczne, cwiczenia oddechowe, czynnosci samoobslugowe.
  • Śniadanie grupy: II, III, IV, V i X 8:30– 9:00
    Śniadanie, doskonalenie umiejetności samodzielnego i estetycznego spozywania posilku.
  • Śniadanie grupy: I, VI, VII, VIII i IX 9:00 – 9:30
    Śniadanie, doskonalenie umiejętności samodzielnego i estetycznego spożywania posiłku.
  • Zajecia z cala grupa 9:00 – 10:00
    Zajęcia z całą grupą – organizowane przez nauczyciela oraz zajęcia z religii ( grupy starsze) i zajęcia z j. angielskiego. Wspieranie indywidualnego rozwoju dziecka poprzez aktywne formy; doświadczanie, badanie, obserwowanie, zajęcia ruchowe.
  • Zabawy swobodne 10:00 – 11:30
    Zabawy swobodne, pobyt na świeżym powietrzu, spacery, gry, zabawy zajęcia ruchowe i zabawy sportowe ( zespołowe, grupowe, międzygrupowe). Zabawy przyrodnicze, prowadzenie obserwacji, prac ogrodniczych, wycieczki, imprezy okolicznościowe.
  • II śniadanie gr: II, III, IV, V i X 11:30 – 12:00
    Czynności samoobsługowe i porządkowe; pomoc w nakrywaniu do posiłku.
  • II śniadanie gr: I, VI, VII, VIII i IX 12:00 – 12:30
    Czynności samoobsługowe i porządkowe; pomoc w nakrywaniu do posiłku.
  • Zabawy relaksacyjne 12:30 – 13:15
    z wykorzystaniem muzyki aktywizującej odpoczynek, wyobraźnię i sprzyjającej wyciszeniu. Udział w zajęciach dodatkowych. Swobodna zabawa dzieci. Zajęcia twórcze – praca zespołowa i indywidualna
  • Obiad grupy: II, III, IV, V i X 13:30 – 14:00
  • Obiad grupy: I, VI, VII, VIII i IX 14:00 – 14:30