Szanowni Państwo

Tradycyjnie jak co roku, zwracamy się do Państwa z prośbą o wpłatę składki na Radę Rodziców. Środki te w całości zostają wykorzystane dla naszych pociech. Dzięki wpłatom będziemy mogli wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności nasze dzieci. Od wielkości zebranych środków będą decydować wydatki m.in. na paczki Mikołajowe, Dzień Mamy i Taty, Dzień Babci i Dziadka.

Kwota opłaty rocznej

Podczas zebrania członkowie RR ustalili kwotę opłaty rocznej w wysokości: 80zł za pierwsze i 40zł za drugie/kolejne dziecko (Jeśli ktoś jest w stanie i ma życzenie, wpłata może być wyższa )

Św. Mikołaj

Ponieważ zbliża się okres mikołajowo- świąteczny nie odkładajmy wpłat na później. Pozwólmy cieszyć się Naszym Dzieciom upominkami od Św. Mikołaja!!!!

Bardzo liczymy na zrozumienie z Państwa strony i współpracę.
Z poważaniem Rada Rodziców