Dyzur Wakacyjny

W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną nie możemy przeprowadzić zapisów na miesiąc lipiec do naszego przedszkola w tradycyjny sposób. Dlatego prosimy o przesłanie informacji na skrzyknę mailową o chęci zapisania dziecka do przedszkola na miesiąc lipiec. Dysponujemy 11 wolnymi miejscami. Jeżeli do wtorku zgłoszą się jeszcze nasze dzieci to będziemy Państwa informować o ilości wolnych miejsc. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Do zgłoszenia prosimy załączyć zeskanowane dokumenty:

1. Kartę zapisu (do pobrania ze strony internetowej)
  2. Zaświadczenie o uczęszczaniu dziecka do macierzystego przedszkola
  3. W e – mailu prosimy podać czas pobytu dziecka oraz dokładny zakres dni.

Przed podjęciem decyzji proszę o zapoznanie się z Procedurą bezpieczeństwa dziecka w okresie pandemii i w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola złożenia podpisanych przez obojga rodziców oświadczeń (do pobrania ze strony internetowej przedszkola). Przepraszamy za utrudnienia ale decyzja wynika z zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom.

Karta zapisu