!

COVID-19

Szanowni Państwo! Prosimy o zapoznanie się z treścią procedury bezpieczeństwa obowiązującą w Samorządowym Przedszkolu nr 58 w czasie trwania pandemii COVID-19.

Z poważaniem Barbara Rutkowska

BARDZO PROSZĘ PAŃSTWA O WSPÓŁPRACĘ I REALIZOWANIE ZADAŃ ZAWARTYCH W PROCEDURZE - PRZEDSZKOLE ZREALIZOWAŁO WSZYSTKIE ZALECENIA ZAWARTE W WYTYCZNYCH GIS I MEN. TERAZ WSZYSTKO ZALEŻY OD NASZEJ WSPÓŁPRACY I RRZESTRZEGANIA PRZEZ NAS WSZYSTKICH REŻIMU SANITARNEGO.

Jednak nikt nam nie zagwarantuje , że to wystarczy więc musimy się wzajemnie wspierać i szanować.
    Proszę więc o stosowanie się do zaleceń i utrzymanie dystansu społecznego w czasie przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola - rozstajemy się z dzieckiem w wyznaczonym miejscu.
    Informuję Państwa również ,że decyzją rządu w dalszym ciągu rodzice mogą skorzystać z zasiłku opiekuńczego na dziecka do lat 8.

Pobierz Procedura bezpieczeństwa - Zarządzenie nr 15/05/2020 Dyrektora Samorządowego Przedszkola Nr 58 w Krakowie z dnia 12.05.2020 r.