Stworzenie przez wszystkich pracowników przedszkola miłej atmosfery gwarantującej dzieciom poczucie pełnego bezpieczeństwa

Wszystkie podmioty naszego przedszkola współdziałają ze sobą tworząc przyjazną atmosferę, dzięki której dzieci czuja się akceptowane i bezpieczne. Nauczyciele, pracownicy AO i Rodzice wykazują zaangażowanie w realizację zadań określonych w misji i w koncepcji pracy przedszkola. Pracownicy przedszkola odczuwają zadowolenie z dobrze spełnionego obowiązku i mają motywacje w dążeniu do osiągnięcia sukcesu.

Wszyscy znają i przestrzegają praw dziecka

Forma realizacji: Organizacja zajęć wych – dydaktycznych, pedagogizacja rodziców
Osoba odpowiedzialna: Dyrektor, wicedyrektor, nauczyciele
Dokumentacja potwierdzajaca realizacje zadania: Dokumentacja pedagogiczna, protokoły zebrań z rodzicami

Wszystkie podmioty przedszkola dbają o dobre stosunki międzyludzkie i skuteczną komunikację interpersonalną.

Forma realizacji: Stwarzanie warunków do zacieśnienia współpracy z wszystkich podmiotów przedszkola.
Osoba odpowiedzialna: Dyrektor, wicedyrektor, nauczyciele